KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10379545

nr 1037 9545

Lennart Iverus

(1930-2012), Sverige

Etsning, Lennart Iverus (1930-2012), Signerad, 1960, 3/50, motivet: 32x25

Lennart Iverus, svensk bildkonstnär född 1930, död 2012.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 maj 2016
kl 19:58:11

15/5 20:54:28 1      Vinnande bud

Lennart Iverus

Läs mer om Lennart Iverus